Укладання бруківки

На сьогоднішній день є дуже багато видів бруківки, яка своєю унікальною формою, варіацією розміру і кольоровою гамою створює унікальні шедеври біля будинків, на садових доріжках, парках чи на центральних вулицях міст. Форма і колір бруківки підбираються індивідуально під заданий стиль будівель на міських вулицях чи на приватних подвір’ях. Тому замовляючи послуги укладання бруківки включайте фантазію на повну.

Складність і тривалість процесу мощення бруківки залежить від її основи (піщаної, бетонної, щебеневої), вид і товщина якої залежить від навантаження, яке буде здійснюватись, природних умов і від самої бруківки.

Ми проводимо комплекс робіт з облаштування територій вулиць, доріг, проїздів, велосипедних доріжок. Озеленення, розчищення, осушення території, та влаштування елементів дизайну, які виконуються на замовлення. Роботи з улаштування бруківки, базальту, каменю, клінкерної плитки. Поточний та капітальний ремонт доріг, заїздів, тротуарів.

У нас величезний досвід по виконанню всіх робіт, які пов'язані з укладанням та мощенням бруківки. За весь період нашої роботи на будівельному ринку ми заробили чудову репутацію, визнання партнерів і найголовніше - задоволених клієнтів. «БудФормат» проводить комплекс робіт з облаштування територій вулиць, доріг, проїздів, прибудинкових і паркових зон бруківкою (з природного каменю, клінкерної та бетонної). Всі роботи проводяться власною спеціалізованою технікою, з допомогою якої виконання робіт є вчасним і якісним. Наші спеціалісти є кваліфікованими професіоналами своєї справи, а всі роботи проводяться відповідно до сучасних стандартів зі застосуванням сучасних матеріалів. Ми надаємо свої послуги як державним так і приватним замовникам. Застосовується індивівідуальний підхід до кожного замовника. Вигідні ціни та найкраща якість укладання бруківки у Львові та Львівській області.

Наші партнери