Ремонт та реконструкція

Надаємо комплекс ремонтно-будівельних робіт, який передбачає заміну, відновлювання та модернізацію конструкцій і обладнання будівель в зв’язку з їх фізичною зношеністю та руйнуванням, поліпшення експлуатаційних показників, а також покращання планування будівлі і благоустрою території без зміни будівельних габаритів об’єкта.

Комплексний ремонт, доставка матеріалів, шпаклівка, ґрунтовка та вирівнювання стелі. Малярні роботи, штукатурка, поклейка шпалер, фарбування стін і стель. Монтаж керамічної плитки, гіпсокартону, встановлення опалення, електромонтаж, сантехніка. Заливка стяжки, паркет, ламінат, фасадні роботи.

Виконуємо ремонтно-будівельні роботи, проведені відповідно до проектної документації, з можливою зміною приміщення, демонтажем внутрішніх не несучих конструкцій, облаштуванням отворів, але без втручання в несучі конструкції будівлі. Перепланування квартир — зміна фізичних параметрів житла, наприклад: зведення або демонтаж стін, облаштування дверних отворів, а також, скління балконів і лоджій, установка кондиціонерів та інші зміни в приміщенні.

Наші партнери