Послуги оренди спецтехніки

“Будформат” завжди готовий запропонувати кращі рішення для Вашого будівництва. Ми пропонуюємо кращі послуги та технічну базу для проведення широко спектру будівельних робіт.

Сучасна спецтехніка та спеціальне обладнання дозволяє максимально ефективно виконувати всі види робіт, які пов'язані з будівництвом чи ремонтом. Оренда будівельної техніки використовується для проведення монтажних, земляних робіт, для робіт на дорогах, для ремонту будівель - багато сфер народного і комунального господарства не можуть обійтися без присутності спеціальної техніки.

Наша компанія надає послуги оренди будь-якої спецтехніки на вигідних для Вас умовах. Як напрям, оренда будівельної і дорожньої техніки в нашій компанії почала розвиватися досить давно, що і дозволяє нам пропонувати тільки якісний сервіс кожному клієнтові. Іншою, не менш важливою перевагою при роботі з нашою компанією є швидке виконання замовлення - оренда екскаватора, самоскида або автокрана у нас оформляється в найкоротші терміни, а це означає, що Вам більше не доведеться шукати інші компанії, що спеціалізуються на таких послугах у Львові та області.

Ми пропонуємо різноманітні види спецтехніки та спеціального будівельного обладнання для виконання робіт різного типу: від копання, буріння, прокладки дорожнього полотна до перевезення будівельних матеріалів, спецсумішей, а також великий перелік іншого дрібного бдівельного устаткування та обладнання

Надаємо послуги екскаватора: марка ЕК-12 «ТВЕКС»; рік випуску 2007; об’єм ковша 0.7 куб.м.; ширина 0.86 м.; глибина копання до 5 метрів. Автомобілі самоскиди: (КАМАЗ, MAN, 10т., 15т., 20т.) Дорожні катки, віброплити, фрези, відбійні молотки.

Наші партнери