Благоустрій та облаштування території

Благоустрій території - це цілий комплекс заходів (розчищення території, земляні роботи зі зміни ландшафту, створення дренажної системи, укладання доріжок, облаштування підпірних стінок і терас, установка малих архітектурних форм і т.д.) дозволяє змінити початковий стан ландшафту.

Перелік можливих земляних робіт включає в себе: повна заміна грунту і створення родючого горизонту, вертикальне планування грунту, терасування, розробка котлованів для штучного озера, водойми, риття траншей під комунікації (світло, дренаж, полив), підготовка ложа для садових доріжок, викопування посадкових ям і т.п.

Дуже часто земляні роботи йдуть одночасно з роботами з розчищення території, з підготовкою до проведення інших ландшафтних робіт за проектом з благоустрою території , валянням дерев і корчуванням пнів, розбиранням і демонтажем зайвих споруд. Якість проведення земляних робіт багато в чому визначає довговічність майбутнього об'єкту.

У нас великий досвід роботи з міськими і заміськими, приватними, державними, комерційними та громадськими територіями у Львові та області. За рахунок цього ми гарантуємо якісну реалізацію проектів будь-якої складності і будь-якого масштабу. Грамотна організація озеленення та благоустрою ділянки та проведення всіх робіт планується таким чином, щоб забезпечити потрібний результат в стислі терміни.

Наші партнери