«БудФормат» — це компанія, яка поєднує в собі якість та професіоналізм, креатив та новаторський підхід.
«БудФормат» — це ми, ваш надійний партнер у сфері ремонтно-будівельних робіт.

Ми надаємо повний комплекс ремонтно-будівельних робіт, який передбачає заміну, відновлювання та модернізацію конструкцій і обладнання будівель в зв’язку з їх фізичною зношеністю та руйнуванням, поліпшення експлуатаційних показників, а також покращання планування будівлі і благоустрою території без зміни будівельних габаритів об’єкта.

Будівельні роботи та послуги у м. Львів та області

Проводимо комплекс робіт з облаштування територій вулиць, доріг, проїздів, велосипедних доріжок. Озеленення, розчищення, осушення території, та влаштування елементів дизайну, які виконуються на замовлення. Роботи з улаштування бруківки, базальту, каменю, клінкерної плитки. Поточний та капітальний ремонт доріг, заїздів, тротуарів.

Щодо внутрішнійх робіт ми пропонуємо: комплексний ремонт будь-якої складності, доставка матеріалів, шпаклівка, ґрунтовка та вирівнювання стелі. Робимо всі необхідні малярні роботи, штукатурка, поклейка шпалер, фарбування стін і стель. Монтаж керамічної плитки, гіпсокартону, встановлення опалення, електромонтаж, сантехніка. А також заливка стяжки, паркет, ламінат та виконуємо всі фасадні роботи.

Виконуємо ремонтно-будівельні роботи, проведені відповідно до проектної документації, з можливою зміною приміщення, демонтажем внутрішніх не несучих конструкцій, облаштуванням отворів, але без втручання в несучі конструкції будівлі. Перепланування квартир — зміна фізичних параметрів житла, наприклад: зведення або демонтаж стін, облаштування дверних отворів, а також, скління балконів і лоджій, установка кондиціонерів та інші зміни в приміщенні.

У нас великий досвід робіт різної складності. Прокладаємо зовнішні системи електропостачання, водопостачання, водовідведення, дренажу, каналізації, газифікації, слабострумові мережі. Внутрішні мережі опалення та вентиляції, кондиціонування, вода, каналізація, електромонтажні роботи.

Наші партнери